Powierzchnia handlowo – usługowa

Parter budynku to lokale handlowo – usługowe, oferowane w formule najmu wieloletniego, o powierzchni od 64 do 313 mkw.  To doskonałe miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej, medycznej czy gastronomicznej. Każdy lokal posiada witryny oraz wejście bezpośrednio z ulicy Niedziałkowskiego. Do jednego z lokali przynależy wewnętrzne patio – doskonałe do stworzenia ogródka bądź strefy relaksacyjnej. Zaprezentowany na rzucie podział powierzchni jest wstępny i może zostać dopasowany do potrzeb Najemcy.

Powierzchnia biurowa

Kondygnacje pierwszego oraz drugiego piętra, łącznie około 2 000 mkw powierzchni, zostały przeznaczone na nowoczesne biura, z niezależnymi: wejściem z poziomu parteru z przestrzenią recepcyjną oraz windą do wyłącznego użytkowania na potrzeby powierzchni biurowej.

Powierzchnia ta zaprojektowana została w planie otwartym, by zapewnić możliwość podziału i elastycznej aranżacji kondygnacji oraz dopasowanie układu oraz wielkości pomieszczeń do potrzeb Najemcy.

Wysoki standard wykończenia, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania  technologiczne, możliwość indywidualnej aranżacji przestrzeni i optymalny dostęp światła dziennego dzięki przeszklonym pasom okiennym zapewnią komfortowe warunki pracy użytkownikom.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel. + 48 690 324 421, e-mail: najem@ideainwest.pl